T2 - Bouře přichází eBook

Fatimma.cz T2 - Bouře přichází Image

INFORMACE

Trávit čas knihou T2 - Bouře přichází! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu T2 - Bouře přichází a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: T2 - Bouře přichází.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

ISBN: 0

POPIS
Pokračování knihy Infiltrátor ze světa filmu Jamese Camerona Cyberdyne Corp není jediná společnost zabývající se plány na vytvoření celosvětové počítačové sítě. Do hry se zapojuje Skynet , která učiní první krok k uvědomění strojů... a zničení lidstva. Zatímco její syn John vede po celé Americe kamaň na přípravu nic netušícího obyvatelstva na temné časy, Sarah Connorová musí tentokrát čelit hrozbě sama.
STÁHNOUT ČÍST
T2: Válka budoucnosti / Najlacnejšie knihy
Pornohvězda Stormy Daniels, která se proslavila někdejším údajným poměrem s Donaldem Trumpem, nynějším prezidentem Spojených států, si zahrála samu sebe v zábavné televizní show Saturday Night Live, aby svého partnera v Trumpově roli varovala, že „bouře přichází"; pseudonym Stormy se dá volně přeložit jako Bouře.
Kniha: T2 - Bouře přichází(S.M. Stirling) za 10,42€ | Gorila
Druhá část trilogie T2, která začíná tam, kde končí dvojice filmů Jamese Camerona a Williama Wishera Terminátor a Terminátor 2: Den zúčtování. Žánr a kategorie knihy Bouře přichází. Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi: Série T2.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY