Naši v poušti eBook

Fatimma.cz Naši v poušti Image

INFORMACE

Naši v poušti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Berger. Přečtěte si s námi knihu Naši v poušti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Naši v poušti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,10 MB

ISBN: 802060622X

POPIS
Druhá světová válka zavedla české a slovenské vlastence, kteří se nesmířili s porobou své vlasti, na nejrůznější bijiště Evropy, Afriky i Asie. Mezi relativně nejvíce opomíjené patří osudy Čechoslováků, kteří proti nepřiteli bojovali v saharském písku a ve vyprahlých pustinách Sýrie, Palestiny a Libanonu. Kniha, která vznikla přepracováním stejnojmenného titulu z roku 1946, si bere za úkol alespoň částečně toto "bílé místo" zaplnit.
STÁHNOUT ČÍST
Církevní rok v naší farnosti | Římskokatolická farnost ...
Osvědčení Prověřeno v poušti mohou získat takové výrobky a technologie, které obstojí v extrémních pouštních podmínkách.Může jít o širokou škálu výrobků od fotoaparátu, generátorů, přes klimatizační zařízení až po textilie, oděvy nebo již zmíněnou obuv.
V POUŠTÍCH - Pouště světa - cestování, poznávání ...
Nálezy lidských pozůstatků v pouštní oblasti Nigeru zase vyprávějí příběhy rybářů brázdících dávno vyschlá jezera. Na zdejších pohřebištích se našly kostry ryb, rybářské nástroje nebo třeba hrob ženy, jež spočívala na lůžku z květů - takových, jaké by na poušti nikdy nevykvetly.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY