Poradím si s češtinou - 4. třída eBook

Fatimma.cz Poradím si s češtinou - 4. třída Image

INFORMACE

Poradím si s češtinou - 4. třída je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Přečtěte si s námi knihu Poradím si s češtinou - 4. třída na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Poradím si s češtinou - 4. třída.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,80 MB

ISBN: 9788073533649

POPIS
Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy.Tituly Poradím si s češtinou pro 2. – 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách českého jazyka základních škol.Čeština 2. ročník - samohlásky, souhlásky, druhy a pořádek vět, souvětíČeština 3. ročník - vyjmenovaná slova, slovní druhy, stavba slova a větyČeština 4. ročník - předpony, přípony, vzory podstatných jmen, stavba větyČeština 5. ročník - předpony, přípony, tvarosloví slovních druhů nebo druhy přídavných jmenPublikace je určena pro domácí procvičování, ale jistě ji využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol.Součástí knihy je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Poradím si s češtinou - Petr Šulc | Knihy.ABZ.cz
Poradím si s češtinou 5.ročník - knihyskola.cz Poradím si s češtinou 3.třída Formát:14,5 x 23,5 cm Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy.
Poradím si s češtinou 3. ročník - Petr Šulc | Knihy Dobrovský
Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Titul Poradím si s češtinou - 4. třída procvičuje veškerou látku probíranou v hodinách českého jazyka ve čtvrtých třídách základních škol.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY