Poradím si s češtinou - 4. třída eBook

Fatimma.cz Poradím si s češtinou - 4. třída Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poradím si s češtinou - 4. třída! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poradím si s češtinou - 4. třída a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Poradím si s češtinou - 4. třída.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,81 MB

ISBN: 9788073533649

POPIS
Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy.Tituly Poradím si s češtinou pro 2. – 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách českého jazyka základních škol.Čeština 2. ročník - samohlásky, souhlásky, druhy a pořádek vět, souvětíČeština 3. ročník - vyjmenovaná slova, slovní druhy, stavba slova a větyČeština 4. ročník - předpony, přípony, vzory podstatných jmen, stavba větyČeština 5. ročník - předpony, přípony, tvarosloví slovních druhů nebo druhy přídavných jmenPublikace je určena pro domácí procvičování, ale jistě ji využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol.Součástí knihy je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Poradím si s češtinou 4. třída - Petr Šulc ...
Publikace: Poradím si s češtinou 3. třídy ZŠ - Hedvika Vilgusová. Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy.Titul Poradím si s češtinou - 3. třída procvičuje veškerou látku probíranou v hodinách českého jazyka ve třetích ...
Poradím si s češtinou 4. třídy - Petr Šulc | Databáze knih
Zboží ze stejné kategorie - Poradím si s češtinou 2. třída Čeština - barevná gramatika Gramatická pravidla jsou v publikaci vysvětlena a doplněna množstvím barevných obrázků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY