Letové postupy a provoz letadel eBook

Fatimma.cz Letové postupy a provoz letadel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Letové postupy a provoz letadel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Letové postupy a provoz letadel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Letové postupy a provoz letadel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,98 MB

ISBN: 8023985955

POPIS
Úřad pro civilní letectví doporučuje tuto učebnici jako pomůcku pro studium pilotům, kteří chtějí získat kvalifikaci pro lety podle přístrojů (IR) nebo průkaz způsobilosti dopravního pilota (ATPL).Předpis L8168 je závazný pro všechny výkonné letce a pracovníky civilního letectví České republiky, kteří jsou zapojeni do organizace, přípravy a provádění letů nad územím ČR a při mezinárodních letech nad územím jiných států. Letové postupy zpracované do tohoto předpisu jsou závazné rovněž pro posádky letadel jiných států, provádějí-li vzlety a přistání na území České republiky.
STÁHNOUT ČÍST
Sledování letadel online na mapě - MapaOnline.cz
V katalogu nemáme podrobnější informace o Letove postupy a provoz letadel - Vladimir Soldan.Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem "Do obchodu" navštívíte přímo internetový obchod.
SOLDÁN, Vladimír : Letové postupy a provoz letadel
Všechny informace o produktu Kniha Letové postupy a provoz letadel - Vladimír Soldán, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Letové postupy a provoz letadel - Vladimír Soldán.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY