Na volné noze eBook

Fatimma.cz Na volné noze Image

INFORMACE

Na volné noze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Vlach. Přečtěte si s námi knihu Na volné noze na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Na volné noze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,32 MB

ISBN: 9788075550156

POPIS
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst.Kniha těží ze zkušeností stovek profesionálů z desítek oborů a nabízí osvědčené know-how pro podnikání na volné noze – základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s desetiletou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb, přes náročné první roky, až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornosti a dobrém jméně.Nečekejte však žádný recept na rychlý úspěch. Robert Vlach je na volné noze dlouhých 17 let a jako zakladatel úspěšného portálu navolnenoze.cz vyslechl nespočet podnikatelských příběhů s dobrým i špatným koncem, z nichž mnohé uvádí jako příklady. Ukazuje klady i zápory podnikání a doporučuje bezpečné, pomalé strategie úspěchu pro lidi, kteří jdou se svým jménem poctivě na trh a chtějí se vyhnout chybám i slepým uličkám.V knize se mimo jiné dozvíte- V čem se práce na volné noze zásadně liší od všech jiných přístupů k podnikání.- Proč je reputace to nejcennější, co profesionál má, jak o ni pečovat a jak ji neztratit.- Jak důležitá je odbornost a které vlastnosti rozhodují o úspěšnosti freelancerů.- Co by měl obsáhnout podnikatelský záměr, jak začít a dále rozvíjet kariérní strategii.- Jak se vyhnout nejčastějším chybám, které dělají i zavedení odborníci s letitou praxí.- Jak zvyšovat svou produktivitu pro lepší výdělek, spolupráci týmu i spokojenost klientů.- Co očekávají klienti (i když to přímo neřeknou) a jak o ně pečovat, aby vás milovali.- Jak nastavit a postupně zvyšovat cenu odborné práce a vyjednávat o zakázkách.- Proč se v marketingu obejdete i bez placené reklamy a jak používat sítě, blog či web.- Jak předcházet rizikům, výkyvům příjmu a proč potřebujete lepší finanční sebeřízení.Tato kniha je pro vás, pokud:- Jste na volné noze.- Jako freelancer řešíte problémy, kterým nerozumí nikdo ve vašem okolí.- Uvažujete o svém prvním podnikání či právě začínáte podnikat.- Pracujete na volné noze již dlouho a chcete si osvojit nové dovednosti.- Máte firmu, která stojí hlavně na vás a na vašem dobrém jméně.- Přemýšlíte o své kariérní strategii, a kde budete za deset, dvacet let.- Zvažujete odchod ze zaměstnání na volnou nohu a bojíte se riskovat.- Studujete a nevíte, že freelancer je na tom obvykle lépe než brigádník.- Děláte bokovky při zaměstnání či studiu a začíná to připomínat podnikání.- Máte živnost, jednoho velkého klienta a touhu více se osamostatnit.- Spolupracujete často s freelancery a chcete jim lépe rozumět.- Zajímá vás podnikání na volné noze obecně, jako trend na trhu práce.- Chcete pracovat odkudkoli a mít větší nezávislost, volnost, svobodu.
STÁHNOUT ČÍST
Nezávislý profesionál - Wikipedie
Lidé na volné noze, kteří se věnují firemní propagaci, průvodcovským a dalším službách, v současnosti často žijí z úspor, nebo se hlásí na úřadech práce. V ohrožení jsou nyní především lidé, kteří se osamostatnili teprve nedávno.
Na volné noze - portál nezávislých profesionálů
Hráč na lesní roh a dirigent Radek Baborák už pro pomoc hudebníkům na volné noze vybral 688 tisíc korun. V prvním týdnu organizátoři sbírky rozdělili 440 tisíc korun mezi čtyři desítky žadatelů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY