Jinaci eBook

Fatimma.cz Jinaci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jinaci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jinaci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jinaci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,76 MB

ISBN: 9788074650253

POPIS
Mezi nejvyššími vrcholky Karpat leží městečko Jalovec, vyhlášené lázně, do nichž se na začátku dvacátého století sjíždějí hosté z celé Evropy, aby zde inhalovali éterické pryskyřice, konzumovali gin ve všech podobách a poslechli si zkazky o tajemných bytostech nadaných nadpřirozenou mocí. Kdo jsou Jinací? Pozemští bohové? Zaříkávači horských cest, hadů a krupobití? Nebo vypravěči, kteří dovedou splétat lidské osudy jako krajky vyšité na huculských krojích? Nechte se uhranout nejslavnějším "karpatským" románem předního ukrajinského spisovatele Tarase Prochaska.
STÁHNOUT ČÍST
Jinací - Catalog of Frantisek Bartos Regional Library in Zlin
Jinací. Kdo napsal knihu Jinací? Autorem je Taras Prochasko. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
#ThroatDoctor🦄 (@miinamariie_) • Instagram photos and videos
J I N A C I 🖤 지 나 씨. Booking/Feats/Beats: 💌[email protected] 👻:ExoticExchange 🎵TikTOk: @Jinaci. Subscribe to my YouTube ⬇️ #jinacimusic linktr.ee/Jinaci. @ToothDripp💎 Song for Angels. WorldStar ‼️ Posts IGTV Tagged.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY