Úlety eBook

Fatimma.cz Úlety Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úlety! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úlety a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Úlety.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,79 MB

ISBN: 9788022414340

POPIS
Novinár a spisovateľ Jozef Sitko sa svojou poslednou knihou Úlety opäť vracia k aforistickej línii svojej tvorby (Dobro nenaučíš, 111 222 333). Jeho drobné prozaické i básnicke útvary oscilujú okolo tém ako spravodlivosť, pravda, moc, charakter, zlo, nevera, hlúposť, manželstvo, láska, úspech, závisť, peniaze, sex, politika, dobro, múdrosť , staroba, smrť a iné. Náš popredný satirik Tomáš Janovic o tomto autorovi hovorí, že je mu, okrem iného, blízky aj tým, že jeho aforizmy sú „na správnej strane“. Nemyslí tým správnu politickú stranu, ale to, že sú „na strane dobra“. A to je – dodáva ešte – veľmi dobré.
STÁHNOUT ČÍST
Naše výlety-nebo úlety?? | Amateri.com
Tom Hardy. Freddyho úlet mně osobně dokonale zapadá do kolonky totálně debilního filmu.Je neskutečné, co si Green dovolí, nicméně se v té záplavě střel mimo terč (a že jde o většinu filmu) najde i několik malých klenotů, které onen cíl nakonec našly (u scény, ve které se mimochodem dozvíme, že nový Freddyho objev je na vozíčku, jsem se prostě musel smát nahlas!).
Festival ÚLETY :: Marian & ÚLETY
VIDEO: Hollywoodské úlety. 8 nejhloupějších sportovních scén v dějinách filmu 29. 4. 2020 | Drahomír Kvasnička. Filmoví tvůrci dělají často z diváků hlupáky. Není to jen fenomén historických velkofilmů nebo romantických slaďáků, ale také děl se sportovní tematikou. Občas si člověk říká, jestli režisér ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY