Apollónova maska eBook

Fatimma.cz Apollónova maska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Apollónova maska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Apollónova maska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Apollónova maska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,60 MB

ISBN: 9788025702291

POPIS
Životní příběh mladého řeckého herce, který se zaplete do nepokojů v Syrakusách ve 4. století př. n. l. Hrdina vypráví o svém hereckém růstu, o svých učitelích a posléze o několika významných postavách (mezi nimi o Platónovi), které jej přivedly do boje proti tyranii v tomto sicilském městě. Kniha obsahuje mnoho zajímavých údajů, jak se žilo hercům ve starověku.
STÁHNOUT ČÍST
Apollonova maska mary renault | Sleviste.cz
Apollónova maska kniha od autora Mary Renaultová. Životní příběh mladého řeckého herce, který se zaplete do nepokojů v Syrakusách ve 4. století př. n. l. Hrdina vypráví o svém hereckém růstu, o svých učitelích a posléze o několika významných postavách (mezi nimi o Platónovi), které jej přivedly do boje proti tyranii v tomto sicilském městě.
Apollónova maska - všechna vydání | Databáze knih
> Apollónova maska ... Až magickým průvodcem jeho profesionálního vyzrávání je starobylá maska boha Apollóna, jejímž autorem je možná sám velký sochař Feidiás. Nikeratos na své životní pouti potká i řadu jiných historických osobností, přede všemi filosofa Platóna, díky němuž se zapojí do povstání proti ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY