Božská invaze eBook

Fatimma.cz Božská invaze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Božská invaze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Božská invaze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Božská invaze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

ISBN: 9788025700679

POPIS
Božskou invazi, druhý díl své gnostické „božské“ trilogie, napsal Dick na sklonku života v roce 1980 a tematicky jí navazuje na svůj předchozí román Valis. V Božské invazi, odehrávající se dvě stě let po událostech zachycených ve Valisu, nechává Dick Boha prohrát souboj se zlem a anděla zla Beliála ovládnout svět. Jedinou nadějí se stává návrat Boha ve formě chlapce počatého kolonistkou nehostinné planety vzdáleného hvězdného systému CY30-CY30B. Podaří se novodobému mesiáši porazit Beliála a všechny jeho pozemské kliky a vymanit lidstvo ze zóny zla? je románem o hledání Boha, člověka a božské podstaty v lidech.
STÁHNOUT ČÍST
Božská invaze - Wikipedie
Božská invaze. Philip K. Dick. Božskou invazi, druhý díl své gnostické „božské" trilogie, napsal Dick na sklonku života v roce 1980 a tematicky jí navazuje na svůj předchozí román Valis.
Božská invaze | FantasyShop.cz
Božská invaze vychází z předpokladu, že v prvním století po Kristu, v důsledku pádu Masady, došlo k vyhnání Boha ze Země a kontrolu nad světem převzal Beliál, samo Zlo. Po více jak dvou tisíciletích se Bůh vrací, aby vybojoval finální bitvu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY