Žítkovské bohyně eBook

Fatimma.cz Žítkovské bohyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Žítkovské bohyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Žítkovské bohyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Žítkovské bohyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,28 MB

ISBN: 9788072945283

POPIS
Vysoko v kopcích Bílých Karpat jsou řídce rozeseta přikrčená stavení. Všude je daleko. Říká se, že právě proto si tam některé ženy dokázaly uchovat vědomosti a intuici, kterou jsme ztratili. Předávaly si ji z generace na generaci řadu století.Říkali jim bohyně, protože dokázaly bohovat - prosit Boha o pomoc a jeho zásahům i trošku dopomoci...Říkalo se o nich, že vidí do budoucnosti. Proč tedy nezachránil tu svou?Kateřina Tučková obdržela za román Vyhnání Gerty Schnirch cenu Magnesia Litera 2010 — Knižní klub Cena čtenářů a byla nominována na Cenu Josefa Škvoreckého, Magnesii Literu za prózu a Cenu Jiřího Ortena. Momentálně pracuje jako kurátorka a je také autorkou několika odborných publikací z oblasti českého výtvarného umění.
STÁHNOUT ČÍST
Žítkovské bohyně (Kateřina Tučková) | Detail knihy | ČBDB.cz
ŽÍTKOVSKÉ BOHYNĚ. Vysoko v kopcích Bílých Karpat žily odedávna ženy obdařené výjimečnými schopnostmi. Uměly léčit a pomáhat s kdejakým trápením, uměly poradit v nesnázích a také prý viděly do budoucnosti. Říkalo se jim bohyně a své umění si předávaly z generace na generaci. Dora Idesová patří k posledním ...
Audiokniha Žítkovské bohyně - naposlech.cz
Muzeum poslední žítkovské bohyně. Vysoko v kopcích Bílých Karpat žily odedávna ženy obdařené výjimečnými schopnostmi. Uměly léčit a pomáhat s kdejakým trápením, uměly poradit v nesnázích a také prý viděly do budoucnosti. Říkalo se jim bohyně a své umění si předávaly z generace na generaci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY