Kristus v křesťanské ikonografii eBook

Fatimma.cz Kristus v křesťanské ikonografii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kristus v křesťanské ikonografii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kristus v křesťanské ikonografii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kristus v křesťanské ikonografii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

ISBN: 9788087101223

POPIS
Ježíš Kristus je ústřední postavou učení křesťanů všech vyznání. Nová kniha renomovaného odborníka na dějiny křesťanství a výtvarného umění, univerzitního profesora Jana Royta, se zevrubně zabývá Kristovým životem, předurčením, vlivem a významem, s konkrétními příklady jeho zobrazování v historii výtvarného umění.Publikace vychází u příležitosti výstavy Kristus v umění věků, kterou na hlavní sezonu připravilo Muzeum Šumavy Kašperské Hory a která konkretizuje zmíněné téma se zaměřením na památky západních a jižních Čech.Kniha je bohatě ilustrovaná dobovými zobrazeními Krista, jeho činů, souputníků a křesťanských symbolů. Text je chronologicky členěn a umožňuje soustavné čtení, stejně jako téměř encyklopedické vyhledávání konkrétních pasáží.Jako v žádné skutečně odborné publikaci nesmí chybět ani seznam použité a dále doporučené literatury.
STÁHNOUT ČÍST
Kristus v křesťanské ikonografii (Jan Royt) | Detail knihy ...
Všechny informace o produktu Kniha Kristus v křesťanské ikonografii - Jan Royt, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kristus v křesťanské ikonografii - Jan Royt.
: Knihy Novotná - knižní velkoobchod
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Kristus v křesťanské ikonografii - Jan Royt. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY