Kristus v křesťanské ikonografii eBook

Fatimma.cz Kristus v křesťanské ikonografii Image

INFORMACE

Kristus v křesťanské ikonografii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Royt. Přečtěte si s námi knihu Kristus v křesťanské ikonografii na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kristus v křesťanské ikonografii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,46 MB

ISBN: 9788087101223

POPIS
Ježíš Kristus je ústřední postavou učení křesťanů všech vyznání. Nová kniha renomovaného odborníka na dějiny křesťanství a výtvarného umění, univerzitního profesora Jana Royta, se zevrubně zabývá Kristovým životem, předurčením, vlivem a významem, s konkrétními příklady jeho zobrazování v historii výtvarného umění.Publikace vychází u příležitosti výstavy Kristus v umění věků, kterou na hlavní sezonu připravilo Muzeum Šumavy Kašperské Hory a která konkretizuje zmíněné téma se zaměřením na památky západních a jižních Čech.Kniha je bohatě ilustrovaná dobovými zobrazeními Krista, jeho činů, souputníků a křesťanských symbolů. Text je chronologicky členěn a umožňuje soustavné čtení, stejně jako téměř encyklopedické vyhledávání konkrétních pasáží.Jako v žádné skutečně odborné publikaci nesmí chybět ani seznam použité a dále doporučené literatury.
STÁHNOUT ČÍST
Kristus v křesťanské ikonografii - Royt Jan - SEVT.cz
Kristus v křesťanské ikonografii. Kdo napsal knihu Kristus v křesťanské ikonografii? Autorem je Jan Royt. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Kniha Kristus v křesťanské ikonografii | kníhkupectvo ...
Kniha: Kristus v křesťanské ikonografii: (EAN:9788087101223) (ISBN: 978-80-8710-122-3) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. Vydal Karmášek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY