Kristus v křesťanské ikonografii eBook

Fatimma.cz Kristus v křesťanské ikonografii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kristus v křesťanské ikonografii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kristus v křesťanské ikonografii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kristus v křesťanské ikonografii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 9788087101223

POPIS
Ježíš Kristus je ústřední postavou učení křesťanů všech vyznání. Nová kniha renomovaného odborníka na dějiny křesťanství a výtvarného umění, univerzitního profesora Jana Royta, se zevrubně zabývá Kristovým životem, předurčením, vlivem a významem, s konkrétními příklady jeho zobrazování v historii výtvarného umění.Publikace vychází u příležitosti výstavy Kristus v umění věků, kterou na hlavní sezonu připravilo Muzeum Šumavy Kašperské Hory a která konkretizuje zmíněné téma se zaměřením na památky západních a jižních Čech.Kniha je bohatě ilustrovaná dobovými zobrazeními Krista, jeho činů, souputníků a křesťanských symbolů. Text je chronologicky členěn a umožňuje soustavné čtení, stejně jako téměř encyklopedické vyhledávání konkrétních pasáží.Jako v žádné skutečně odborné publikaci nesmí chybět ani seznam použité a dále doporučené literatury.
STÁHNOUT ČÍST
KRISTUS V KŘESŤANSKÉ IKONOGRAFII - Jan Royt
Hodnocení produktu: 0%. Buddha a Kristus, patrně dvě nejvýznamnější postavy v dějinách lidstva. Každý z nich po sobě zanechal, v podobě učení a praktik, bohaté dědictví, které formovalo životy milionů...
Kniha: Kristus v křesťanské ikonografii (Jan Royt)(Jan ...
Kristus v křesťanské ikonografii. Kdo napsal knihu Kristus v křesťanské ikonografii? Autorem je Jan Royt. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY