W.i.t.c.h. - Letní deník eBook

Fatimma.cz W.i.t.c.h. - Letní deník Image

INFORMACE

W.i.t.c.h. - Letní deník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu W.i.t.c.h. - Letní deník na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: W.i.t.c.h. - Letní deník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,92 MB

ISBN: 9788025201756

POPIS
Toto je víc než zápisník, notýsek nebo sbírka adres. Toto je tvůj tajný deník, ve kterém uchováš každou neobyčejnou chvíli, každé magické setkání tohoto léta.Datum - napíšeš je sama. Jaký je... den? Noc? Zaznamenej sama!Zapisuj, vyznačuj, vlepuj do něj vše, co ti umožní uchovat vzpomínky tvého léta.Měřítko nálady - napiš X na patřičné místo. Pořád se přece necítíš super, že?Letní otázky - odpověz na 3 a vyhraj jednu z letních cen. A spoustu dalších tipů, citátů, minipříběhů a módy, která právě letí od čarodějek W.I.T.C.H.
STÁHNOUT ČÍST
Žebříček pro týden č. 27 (04. 07. - 10. 07.) roku 2005 ...
Já sedím ve svém pokoji u počítače. Uvažuji o tom, že si na YouTube založím kanál. Hned jsem věděla o čem bude. O W.I.T.C.H. Jelikož jsem o den později měla odjet na chalupu, tak jsem tam rychle natočila tři videa (Witch Irma transformation, to už jsem smazala, Minecraft pictures a Witch letní obrázky z časopisu).
Mary-Kate a Ashley Olson v filmech | Nevrli a její deníček
W.I.T.C.H. 24. - Věř svému srdci před 2 měsíci. Holky z internátu 1, - Příjezd před 2 měsíci. Holky z internátu 6. - Zlodějka před 2 měsíci. Zmatený mozek experimenty před 2 měsíci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY