Obchodujeme německy eBook

Fatimma.cz Obchodujeme německy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obchodujeme německy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Věra Höppnerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Obchodujeme německy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

ISBN: 9788086929613

POPIS
Čtvrté vydání úspěšné učebnice, jejímž cílem je vybavit studující takovými jazykovými prostředky, aby se bez potíží dohovořili v obchodních jednáních se svými partnery a mohli vést německou obchodní korespondenci. Těžiště učebnice spočívá v rozvíjení ústních komunikativních dovedností, pozornost je však věnována i četbě odborných textů. Četné písemné úkoly pak slouží k nácviku písemného projevu. Učebnice je určena studentům vysokých škol ekonomického zaměření i pracovníkům firem, které jsou v ústním nebo písemném styku s německy hovořícími obchodními partnery. Kniha obsahuje audio CD.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodujeme německy 5.vydání — Academia
Obchodujeme německy - Věra Höppnerová, Jarmila Matěnová, Zuzana Gelnarová . Nové, páté vydání úspěšné učebnice, tentokrát zcela přepracované, jejímž cílem je vybavit studující takovými jazykovými prostředky, aby se bez potíží dohovořili v obchodních jednáních se svými partnery a mohli vést německou obchodní korespondenci.
Obchodujeme německy
Obchodujeme německy. 4. Führen Sie folgenden Dialog. Zuerst zu zweit, dann im Plenum. A Entschuldigt sein Zuspätkommen zum Treffen. B Reagiert auf die Entschuldigung, drückt Freude über seinen Besuch aus und nennt den Grund . des Treffens: gegenseitiges Angebot an Neuheiten, Kauf einiger preisgünstiger Erzeugnisse.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY