Německo-český a česko-německý archeologický slovník eBook

Fatimma.cz Německo-český a česko-německý archeologický slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Německo-český a česko-německý archeologický slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Německo-český a česko-německý archeologický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Německo-český a česko-německý archeologický slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

ISBN: 9788024617572

POPIS
Německo-český a česko-německý archeologický slovník Lubomíra Košnara je určen především studentům archeologie, nicméně pro terminologická ověření a porovnání se nepochybně stane užitečnou pomůckou i pro zkušenější badatele, zájemce z příbuzných oborů či překladatele. Svým zaměřením je orientován zejména na archeologii středoevropské oblasti, a to i zařazením vybraných geografických názvů. Dále pak s ohledem na studenty obsahuje některé běžnější výrazy používané ve vědeckém jazyce a poměrně rozsáhlý výběr termínů z oborů, které s archeologií souvisí (např. antropologie, botanika, geologie, numismatika aj.). Připojen je i seznam dřívějších a historických německých názvů v ČR zaměřený na lokality s archeologickými nálezy, jenž by měl posloužit zvláště při práci se starší německou archeologickou a vlastivědnou literaturou týkající se pohraničních oblastí.
STÁHNOUT ČÍST
Německo-český a česko-německý stavební a architektonický ...
Německo-český a česko-německý archeologický slovník = Deutsch-tschechisch und tschechisch-deutsch archäologisches Wörterbuch / Hlavní autor: Košnar, Lubomír, 1944-
Německo-český česko-německý slovník - | Kniha na Alza.cz
Německo-český slovník online umožňuje překlad mezi jazyky Němčina a Čeština. Německo-český slovník je též optimalizován pro rychlé vyhledávání a překlady jsou vyhledávány v obou jazycích současně. Databáze slovníku obsahuje desítky tisíc překladů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY