Doba jedová 1+2 (kolekcia) eBook

Fatimma.cz Doba jedová 1+2 (kolekcia) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Doba jedová 1+2 (kolekcia)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Doba jedová 1+2 (kolekcia) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Doba jedová 1+2 (kolekcia).pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

ISBN: 0

POPIS
Komplet Doba jedová 1+2 nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. Značná pozornost je věnována možným rizikům očkování, jež v současné době vyvolávají zvýšený zájem veřejnosti.Autoři Anna Strunecká a Jiří Patočka, vysoce erudovaní a mezinárodně uznávaní odborníci v oblasti biomedicíny a toxikologie s dlouholetými zkušenostmi v publicistice, podávají vysvětlení jasnou, přístupnou a srozumitelnou formou. Každá kapitola je doplněna odkazy na populární i vědeckou literaturu. Čtenářům se tak nabízí zcela ojedinělá příručka pro každodenní orientaci v nepřehledné oblasti ovládané zájmy trhu a zisku, s náměty, jak se bránit před mnoha zdravotními riziky a rádoby vědecky podloženými radami.Tituly Doba jedová 1 a Doba jedová 2 je možné zakúpiť aj samostatne.
STÁHNOUT ČÍST
Doba jedova - bazar - Bazoš.cz
Kniha: Doba jedová 1+2 (kolekcia) (Jiří Patočka, Anna Strunecká)(Jiří Patočka, Anna Strunecká) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Doba jedová: Doba jedová 1+2 - Anna Strunecká | Databáze knih
Doba jedová 2 na mě zapůsobila o něco víc, než její první díl. Zřejmě to bude výběrem témat, která mi jsou bližší. Kniha je také o něco více čtivá, než ta předchozí. Oceňuji, že autoři zveřejnili rovněž názory odborníků jiné oblasti na jejich tvrzení a také dopisy, ve kterých s nimi ostatní nesouhlasili.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY