Interaktivní matematika 1 eBook

Fatimma.cz Interaktivní matematika 1 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Interaktivní matematika 1? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Interaktivní matematika 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

ISBN: 9788072302772

POPIS
Interaktivní matematika 1 – domácí verze je ideální pomocník pro zaměstnané rodiče. Je určená k procvičování a opakování matematiky na domácích počítačích, přičemž využívá všech předností elektronické formy. Výsledkem je tak publikace všestranně rozvíjející matematické dovednosti za pomoci pohyblivých obrázků a zvuků, které samy lákají ke hře s čísly. Praktická je možnost okamžité kontroly výsledků. Práce s Interaktivními matematikami je intuitivní, zvládne ji i méně zkušený uživatel počítače.
STÁHNOUT ČÍST
Interaktivní matematika | etaktik.cz
Na portále VeŠkole.cz můžete najít školení pro výuku s moderními technologiemi a SMART interaktivní tabulí. Digitální učební materiály pro usnadnění výuky.
Matýskova matematika - Matematika od 1. do 5. ročníku ...
Interaktivní matematiky 1-5 jsou vytvořeny v programu ActivInspire (je k učebnici přiložen) a hodí se k práci na všech typech interaktivních tabulí. Domácí verze. Interaktivní matematiky 1-5 - domácí verze jsou ideálním pomocníkem pro zaměstnané rodiče.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY