Nenávist eBook

Fatimma.cz Nenávist Image

INFORMACE

Nenávist je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Přečtěte si s námi knihu Nenávist na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Nenávist.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,76 MB

ISBN: 8073033305

POPIS
Detektivní příběhy lze sestavit do výboru podle řady různých kritérií. Pokud se však výběru ujme osobnost formátu Eda McBaina, je hlavní měřítko jednoznačné: prvotřídní a nezpochybnitelná kvalita.Nedávno zesnulý král detektivního žánru tentokrát nehledal mezi již vydanými povídkami, ale osobně se obrátil na nejlepší současné autory se žádostí o sepsání zbrusu nového díla. A protože je jeho jméno samo o sobě zárukou špičkové literatury, podařilo se mu pro tento výbor angažovat skutečná esa: za všechny jmenujme alespoň Jefferyho Deavera, Stephena Kinga či Lawrence Bocka.Autorům ponechal McBain při psaní zcela volnou ruku. Stanovil jedinou podmínku – aby pro tentokrát překročili rozsah "obyčejné povídky" a napsali spíše detektivní novelu. Zastával totiž názor, že tato neprávem opomíjená forma v sobě snoubí to nejlepší z povídky i ze standardního románu a že je skutečným prubířským kamenem spisovatelova umu.
STÁHNOUT ČÍST
Nenávist na internetu - Sociální problematika - Šikana ...
Nenávist je v pořadí desátým autorovým thrillerem o detektivech Robertu Hunterovi a Carlosi GarcioviPoprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě.Jako protivníci se znovu sešli ve virginském Quantiku.
Robert Hunter: Nenávist - Chris Carter | Databáze knih
„On v baráku pořádek bude, až vy tu nebudete!" Že jed slov je někdy horší než skutečný jed, svědčí případ domácího násilí a psychického teroru ze 30. let.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY