Nakažení eBook

Fatimma.cz Nakažení Image

INFORMACE

Nakažení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petra Neomillnerová. Přečtěte si s námi knihu Nakažení na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Nakažení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,50 MB

ISBN: 8073980009

POPIS
Válka čarodějů začíná... Zvítězí-li ve volbách do Velké rady opět Ignácius, půjde o život nejen čarodějce Moiře, ale i jejím nejbližším přátelům. Ignácius ve své touze po moci a bohatství se neštítí použít jakýchkoli prostředků. A nepohodlné svědky je nejjistější umlčet...Zkáza je, zdá se, neodvratná a zničujícím způsobem zasáhne cech čarodějů i celé království. Přežijí jen ti nejsilnější...Po sérii povídek o čarodějích Moire a Desmondovi přichází Petra Neomillnerová s prvním, opět značně temným románem Nakažení, který je zároveň úvodní částí trilogie Písně čarodějky.
STÁHNOUT ČÍST
Trvá dlouho, než se po nakažení koronavirus projeví. Může ...
nakažení - - nakažení :: Zprávy - QAP.cz - Vaše internetové noviny. V souladu se směrnicí EU, tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Nakažení koronavirem v Česku přibývají. Jejich počet ...
Vybraní významní lidé nakažení nemocí COVID-19 Osobnosti veřejného života. Albert II. Monacký, monacký kníže. Charles, princ z Walesu, britský následník trůnu. Eeva Irmeli Ahtisaari, manželka bývalého finského prezidenta. Martti Ahtisaari, bývalý finský prezident.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY