Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích eBook

Fatimma.cz Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,60 MB

ISBN: 9788024449838

POPIS
Kniha představuje houby a vzhledově houbám podobné organismy, které k nim byly dříve řazeny, jako nedílnou součást lidského života a jídelníčku. Ve třinácti kapitolách najde čtenář poprvé soustředěny informace nejen z oblasti mykologie, ale i mnoha dalších oborů, které souvisejí s cílenou výrobou koncových produktů (potravin, nápojů, léčiv, biopreparátů atd.) založených na využití jednobuněčných i mnohobuněčných vláknitých forem hub.
STÁHNOUT ČÍST
Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích ...
Houby - víme, co jíme? Pavel Kalač - Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích: Aleš Lebeda Barbora Mieslerová Michaela Sedlářová: 100% Houby a jejich léčivé účinky: Houby a jejich léčivé účinky: Pavel Valíček: 80% Houby a lesní plody: Reinhardt Hess - Houby do kapsy: Bruno Tessaro: 100%
Houby a houbám podobné organismy v biotechnologiích ...
Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY