Poznáváme Bretaň - Lonely Planet eBook

Fatimma.cz Poznáváme Bretaň - Lonely Planet Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poznáváme Bretaň - Lonely Planet! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poznáváme Bretaň - Lonely Planet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Poznáváme Bretaň - Lonely Planet.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 9788025627303

POPIS
Zasněžené horské štíty, tyrkysově zelené řeky a Benátkami inspirované jadranské pobřeží. V celém Slovinsku se za rustikálně venkovským šarmem ukrývá kulinářská a kulturní sofistikovanost. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! – Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a nejzajímavější místa – Naplánujte si dokonalý výlet – užitečné tipy na cestu a nejlepší navrhované trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle vlastních představ – Mimo vyšlapané cesty – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného a neopakovatelného – Tipy na hotely, outdoorové aktivity, pozorování divočiny a další zasvěcené informace Zvláštní kapitoly o outdoorových aktivitách, slovinské kuchyni, místnímu způsobu života či výstupu na Triglav.
STÁHNOUT ČÍST
Poznáváme Bretaň - Lonely Planet - 9788025627303 od ...
Poznáváme Peru - Lonely planet: Nejlepší místa, autentické zážitky Alex Egerton, Carolyn McCarthy, Brendan Sainsbury
Poznáváme Itálie - Lonely Planet - Megaknihy.cz
Poznáváme Bretaň - Lonely Planet. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY