Historický atlas měst České republiky: Kadaň eBook

Fatimma.cz Historický atlas měst České republiky: Kadaň Image

INFORMACE

Hledáte knihu Historický atlas měst České republiky: Kadaň? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Historický atlas měst České republiky: Kadaň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,31 MB

ISBN: 9788072861873

POPIS
Historický atlas města obsahuje úvodní textovou část (urbanisticko-historický vývoj města), mapovou část a výběrovou bibliografii. Nejobsáhlejší barevná mapová část zahrnuje na více než 40 listech staré mapy a plány města od 18. století v plynulé řadě do současnosti (územní plány), reprodukce vedut a vyobrazení města a jeho částí, od 17. století opět do současnosti (pro novější období včetně fotografií, pohlednic a pětice leteckých snímků města); všechny publikované položky jsou opatřeny popisky a zpravidla i komentáři. Bibliografie obsahující řádově 400 položek k dějinám města.
STÁHNOUT ČÍST
Historický atlas měst | Historical Towns Atlas
Stanford Libraries' official online search tool for books, media, journals, databases, government documents and more.
Historický atlas měst České republiky in SearchWorks catalog
Historický atlas měst České republiky, sv. 19, Praha - Královské Vinohrady - Historický atlas měst České republiky - svazek č. 19. Proměna zvlněné krajiny za novoměstskými hradbami v příměstskou obec a následně město se odvíjela především od zbourání pražského opevnění v 70. letech 19. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY