Cvičení pro zdravá záda eBook

Fatimma.cz Cvičení pro zdravá záda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cvičení pro zdravá záda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cvičení pro zdravá záda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Cvičení pro zdravá záda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,96 MB

ISBN: 8024906317

POPIS
Bolest zad je kromě nachlazení a chřipky nejběžnější příčinou, proč se lidé v současnosti uvolňují ze zaměstnání a navštěvují lékaře. Tato kniha doporučuje pohybové programy, které zmírňují bolest zad, a zároveň nabízí cviky působící jako prevence před vznikem potíží. Podle pokynů si můžete vytvořit vlastní cvičební sestavu, jež splní vaše potřeby. Každý cvik je předveden krok za krokem, zahrnuje varianty pro různě fyzicky zdatné cvičence. Praktická kroužková vazba umožňuje mít knihu při cvičení před očima. Budete-li cvičit pravidelně, brzy se dostaví výsledky: lepší držení těla a větší ohebnost páteře. A hlavně záda budete mít silná, zdravá a bez náznaků bolesti.
STÁHNOUT ČÍST
Jóga (nejen) pro zdravá záda - Vitalia.cz
Metoda Aloise Brüggera pro správné posazení na posteli Odborníci lidem vysvětlují, že na to, jak se naše záda budou cítit během dne, má zásadní vliv už způsob, jak vstáváme z postele. Správné posazení na posteli je proti bolavým zádům skvělou prevencí.
Cvičení pro zdravá záda: vyzkoušejte zázračné „prkno ...
V našem studiu zdravého pohybu stylu Vám nabízíme služby jako cvičení zdravá záda, vývojová kineziologie, DNS, kruhový trénink, bodystyling, cvičení pro děti, zájezdy se cvičením a výživové poradenství. Zaměřujeme se především na Portugalsko, Madeiru, Azory.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY