Koně eBook

Fatimma.cz Koně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Koně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Koně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Koně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

ISBN: 9788075536693

POPIS
Koně doprovázejí lidstvo po celou historii. V brožurce, kterou napsala a nakreslila Tereza Šrámková, se například dozvíte, jak se o koně starat, kolika let se dožívají nebo jaká jsou plemena koní. Věděli jste, že i kůň někdy potřebuje maséra?
STÁHNOUT ČÍST
Koně Hradištko
Chováme zde koně plemene hafling a nejen to. V současné době se ve stájích nachází přibližně 50 koní převážně plemene hafling. Toto plemeno bylo pro účely turistické stáje vybráno zcela záměrně- milá a vstřícná povaha, pracovitost, menší vzrůst, odolnost a v neposlední řadě i pěkný vzhled a pohodlné chody.
Krmivo pro koně - Fitmin
Kůň domácí (Equus caballus) nebo pouze kůň je domestikované zvíře patřící mezi lichokopytníky.V minulosti byli koně využíváni především pro zemědělské práce, k přepravě zboží a osob, od 20. století slouží hlavně k rekreační jízdě a sportu.. Samice koně se nazývá klisna nebo kobyla, nebo také hřebice.Jde o synonyma a nezáleží tedy na tom, zda samice ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY