Requiem: Upíří rytíř - Vzkříšení eBook

Fatimma.cz Requiem: Upíří rytíř - Vzkříšení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Requiem: Upíří rytíř - Vzkříšení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Requiem: Upíří rytíř - Vzkříšení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Requiem: Upíří rytíř - Vzkříšení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,10 MB

ISBN: 9788074496677

POPIS
Velké vydání nádherně malované komiksové série! Tři díly v jedné knize!Když se člověk probudí v pekle, začne přemýšlet, jestli byl opravdu tak dobrý člověk, jak si myslel. Právě to se přihodilo německému vojákovi Heinrichu Augsbergovi, který roku 1944 umírá na východní frontě. A než se stačí smířit se svou smrtí, je v pekle a je včleněn mezi vládnoucí elitu, Upírské rytíře.
STÁHNOUT ČÍST
Requiem, upíří rytíř 1 - Vzkříšení - Mills Pat | Prodej knih
Všechny informace o produktu Komiks Requiem, upíří rytíř 1 - Vzkříšení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Requiem, upíří rytíř 1 - Vzkříšení.
Requiem upíří rytíř: Vzkříšení - | Kniha na Alza.cz
Komiks "Requiem: Upíří rytíř 1" nám vypráví příběh nacisty Heinricha, který se po smrti na ruské frontě ocitl ve světě, který se nazývá Vzkříšení. Je to zrcadlová podoba Země se všemi možnými aspekty - kontinenty jsou nyní oceány a oceány jsou kontinenty, i když místo vody je zde krev, zlo je standardem a je ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY