Corleone eBook

Fatimma.cz Corleone Image

INFORMACE

Corleone je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mario Puzo. Přečtěte si s námi knihu Corleone na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Corleone.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,91 MB

ISBN: 9788024236759

POPIS
Prequel k legendárnímu Kmotrovi, působivý román o tradici a násilí, oddanosti a zradě, vychází z nerealizovaného filmového scénáře neméně legendárního Maria Puza. Zavádí nás do New Yorku třicátých let, doby nenávratně poznamenané hospodářskou krizí, v níž se zároveň nebývale daří zločineckým organizacím. S koncem prohibice však přichází rozhodující bitva o to, který rodinný klan zbohatne… a který bude čelit neodvratné záhubě. A Vito Corleone, jeden z nejtvrdších mafiánů, ví, že nic není důležitější než rodina. Mladší děti, Michael, Fredo a Connie, chodí ještě do školy, adoptivní syn Tom Hagen je na vysoké, ale starosti mu dělá nepřizpůsobivý Sonny, který se nechce stát obchodníkem, ale kráčet na vlastní pěst v otcových stopách.
STÁHNOUT ČÍST
Corleone Bikes
Directed by Pasquale Squitieri. With Giuliano Gemma, Claudia Cardinale, Francisco Rabal, Stefano Satta Flores. Two friends grow up together in the Sicily of the '50s. Two different destiny, two different way of life. Could their friendship survive to the mafia shadow?
Corleone | Italy | Britannica
Corleone ist eine Stadt in der Metropolitanstadt Palermo in der Region Sizilien in Italien mit 11.008 Einwohnern (Stand 31. Dezember 2018). Der Name Corleone ist aus den italienischen Wörtern cuore (deutsch Herz) und leone (deutsch Löwe) zusammengesetzt und bedeutet sinngemäß Löwenherz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY