Život bez bytí eBook

Fatimma.cz Život bez bytí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život bez bytí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život bez bytí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Život bez bytí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,27 MB

ISBN: 9788090501607

POPIS
Dnes převládající pojetí smyslu je snadno pochopitelně založeno na představě "šťastného vědomí". Lidské vědomí však naproti tomu využívá veškerou vůli k vytvoření polarit, jako jsou štěstí a smutek, pouze k zajištění trvání napětí mezi "uvnitř a vně". Pokud může člověk k zachování smyslu nějak přispět, pak tedy jedině nevědomě. Znamená to, že nemůže nic vskutku důležitého udělat? Snad právě naopak. S tímto v mysli se o to teprve může upřímně pokusit.
STÁHNOUT ČÍST
Život bez závislostí
Život bez bytí Autor: Kettner, Marek Nakladatel: Gelton EAN: 9788090501607 ISBN: 978-80-905016--7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)
Proč je sebeláska důležitá? - Život bez hranic
Toronto - Po tisíce let lidé věděli, že smrtí končí veškeré naše bytí zde na Zemi. Zatímco někteří věřili v posmrtný život, ráj nebo reinkarnaci, vědci jednoduše konstatovali, že po smrti zkolabují orgány, lidské tělo přestane zásobovat kyslík v krevním řečišti a osoba je prohlášena za mrtvou. Nyní ale lékaři zjistili, že to není tak úplně pravda.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY