Život bez bytí eBook

Fatimma.cz Život bez bytí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život bez bytí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život bez bytí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Život bez bytí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

ISBN: 9788090501607

POPIS
Dnes převládající pojetí smyslu je snadno pochopitelně založeno na představě "šťastného vědomí". Lidské vědomí však naproti tomu využívá veškerou vůli k vytvoření polarit, jako jsou štěstí a smutek, pouze k zajištění trvání napětí mezi "uvnitř a vně". Pokud může člověk k zachování smyslu nějak přispět, pak tedy jedině nevědomě. Znamená to, že nemůže nic vskutku důležitého udělat? Snad právě naopak. S tímto v mysli se o to teprve může upřímně pokusit.
STÁHNOUT ČÍST
Člověk bez duše, život bez smyslu - Jiří Fuchs | Knihy.ABZ.cz
0 hodnocení Život bez bytí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dnes převládající pojetí smyslu je snadno pochopitelně založeno na představě „šťastného vědomí". Lidské vědomí však naproti tomu využívá veškerou vůli k vytvoření polarit, jako jsou štěstí a ...
Vzdělávání dospělých :: Život bez závislostí
Srovnání cen Život bez bytí. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 213 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY