Život bez bytí eBook

Fatimma.cz Život bez bytí Image

INFORMACE

Život bez bytí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marek Kettner. Přečtěte si s námi knihu Život bez bytí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Život bez bytí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,35 MB

ISBN: 9788090501607

POPIS
Dnes převládající pojetí smyslu je snadno pochopitelně založeno na představě "šťastného vědomí". Lidské vědomí však naproti tomu využívá veškerou vůli k vytvoření polarit, jako jsou štěstí a smutek, pouze k zajištění trvání napětí mezi "uvnitř a vně". Pokud může člověk k zachování smyslu nějak přispět, pak tedy jedině nevědomě. Znamená to, že nemůže nic vskutku důležitého udělat? Snad právě naopak. S tímto v mysli se o to teprve může upřímně pokusit.
STÁHNOUT ČÍST
Život bez bytí | KNIHCENTRUM.cz
Život s dítětem je pro mě život v jiné dimenzi, než do doby bez dítěte, i když kulisy mého bytí zůstaly stejné. Je to nepřenosná zkušenost, veliké obohacení. Nicméně to neznamená, že to je jediný smysl mé existence tady.
Život bez závislostí
Všetky informácie o produkte Kniha Život bez bytí, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Život bez bytí. Život bez bytí od 3,66 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY