Vězení svobody eBook

Fatimma.cz Vězení svobody Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vězení svobody! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vězení svobody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vězení svobody.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,47 MB

ISBN: 9788000024400

POPIS
Michael Ende se proslavil románem Nekonečný příběha. V osmi příbězích této povídkové sbírky se ocitneme v dobrodružném světě autorovy fantazie a navštívíme např. krátkou chodbu v kterémsi římském paláci, jejíhož konce nelze nikdy dosáhnout, či se pokusíme vstoupit do tajuplné vily, která vlastně neexistuje. Vedle strašidelných příběhů najdeme ve sbírce moderní pohádku o maličkém autě, které vozí uvnitř celý svět, nebo legendu o člověku, který chtěl za každou cenu dělat zázraky. Podivuhodné světy tajemných znamení a hádanek nádherně doplňují ilustrace Jiřího Štamfesta.
STÁHNOUT ČÍST
Volání svobody / Cry Freedom (1987) | ČSFD.cz
Trest odnětí svobody je běžně využívaný trest udělovaný soudem, při kterém je odsouzený přinucen strávit určenou dobu na určeném místě, obvykle ve státním vězení, eventuálně domácím vězení, kde je velmi omezen na osobní svobodě.
Z vězení do domácího vězení | obase.cz, vše o vězení
Přeměna trestu odnětí svobody na trest domácího vězení. Novela číslo 390/2012 Sb. přináší zcela novou možnost pro odsouzené, jak se dostat z výkonu trestu. odnětí svobody dříve, než uplyne soudem stanovená výměra. Touto možností je přeměna zbytku. trestu odnětí svobody na trest domácího vězení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY