Kde je Valda?Honička za obrazy eBook

Fatimma.cz Kde je Valda?Honička za obrazy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kde je Valda?Honička za obrazy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kde je Valda?Honička za obrazy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

ISBN: 8086113825

POPIS
Vítejte ve společnosti Valdy a jeho přátel - psa Hafa, kamarádky Vendy, čaroděje Bělovouse a rošťáka Lumpase. Užijete si s nimi spoustu hodin detektivního pátrání po 30 portrétech, které zmizely z Lumpasovy bláznivé obrazárny. Schovávají se spolu s hlavními hrdiny ve vzduchu, v moři i na souši. Nenápadně se potulují mezi obyčejnými smrtelníky, piráty a nejrůznějšími obludami. Každou z nalezených postav či tváří znovu zarámujte. Speciální samolepící rámečky najdete na konci knihy. A nezapomeňte splnit všechny další úkoly!
STÁHNOUT ČÍST
Kde je Valda? Honička za obrazy
Bonusy za nákup, slevy, akce: Při nákupu nad 800,- Kč kniha zdarma (Kde je Valda? Honička za obrazy). Garance spokojenosti, záruka: Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Doprava: Účtujeme pouze paušální poplatek za poštovné.
BRIO spol. s.r.o. nakladatelství - Megaknihy.cz
Kde je Valda? : honička za obrazy / Hlavní autor: Handford, Martin, 1956- Vydáno: (2006) Najdi Jeníčka na stavbě ; Najdi Jeníčka ve městě / Hlavní autor: Šmarda, Richard, 1950- Vydáno: (1996)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY