Nešťastná mise eBook

Fatimma.cz Nešťastná mise Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nešťastná mise! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nešťastná mise a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Nešťastná mise.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788072174324

POPIS
V dubnu 1943 nad Neapolí po nezdařené misi záhadně zmizel americký bombardér Liberator, pokřtěný posádkou na "Lady Be Good", který odstartoval ze základny v Sulúku. Nikdo v té době neměl ponětí, co se s letadlem nebo posádkou stalo. Jednoduše zmizelo, beze zprávy o zřícení nebo o tom, že by se stalo obětí nepřátelské palby. Avšak ve válce život klesá na ceně a posádka byla jednoduše prohlášena za "pohřešovanou, pravděpodobně mrtvou". V květnu 1958, po 15 letech, zpozorovali olejáři společnosti BP při leteckém průzkumu nad jižní centrální Libyí pozoruhodně dobře zachované zbytky liberatoru, ležící na štěrkové pláni 440 mil od Benghází, původního cíle letu pohřešovaného letadla. Zdálo se nemožné, že by se mohlo jednat o vrak "Lady Be Good", v takové vzdálenosti od plánované trasy letu. Leč ukázalo se, že to tak vskutku je. Tento pozoruhodný příběh zaujal Maria Martineze, který se rozhodl zjistit, co se s nešťastným letadlem a jeho posádkou doopravdy stalo.
STÁHNOUT ČÍST
Nešťastná mise - Mario Martinez | KOSMAS.cz - vaše ...
Nešťastná mise sága mužů osádky bombardéru jménem Lady Be Good : tajemný příběh z dob druhé světové války
Tohle je 10 rad, které vás vyléčí z nešťastné a nenaplněné ...
Kniha: Nešťastná mise - Mario Martinez. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY