Příručka mesiáše eBook

Fatimma.cz Příručka mesiáše Image

INFORMACE

Hledáte knihu Příručka mesiáše? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Richard Bach? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Příručka mesiáše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,34 MB

ISBN: 8073701057

POPIS
Richard Bach je již déle než třicet let jedním z nejpopulárnějších a nejčastěji citovaných spisovatelů své generace – jen Jonathana Livingstona Racka se prodalo přes čtyřicet milionů výtisků po celém světě. Konečně držíte v rukou také dlouho očekávanou ztracenou knihu z Iluzí. Návod k použití příručky je jednoduchý: Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete.Kniha, která se v Iluzích ztratila, znovu spatřuje světlo světa. Určitě si vzpomínáte na tajemnou příručku Donalda Shimody, kterou stačilo nahodile otevřít a získali jste odpověď na libovolnou otázku. Podobně jako přecházející knihy Richarda Bacha, vám také Příručka mesiáše dodává odvahu následovat vaše sny bez kompromisů či omluv, neboť čehokoliv, čemu dokážeme uvěřit, můžeme také dosáhnout. Tato kniha nemá žádný příběh – jejím příběhem jste vy. Naplněná moudrostí a provokujícími myšlenkami, vám pomůže přemýšlet o vašich myšlenkách, aniž by je nahrazovala. Nechť je vám inspirací na cestě k dosažení vašich snů!“Život po vás nechce, abyste byli důslední, krutí, trpěliví, užiteční, vzteklí, racionální, nerozvážní, láskyplní, zbrklí, nepředpojatí, neurotičtí, pozorní, nesmlouvaví, tolerantní, marnotratní, bohatí, ušlápnutí, jemní, nemocní, ohleduplní, zábavní, hloupí, zdraví, chamtiví, krásní, líní, zodpovědní, pošetilí, štědří, poddajní, důvěrní, požitkářští, pilní, manipulativní, schopní pronikavého pohledu do podstaty věcí, vrtošiví, moudří, sobečtí, laskaví nebo obětovaní. Život od vás chce, abyste vnímali důsledky všeho, pro co se rozhodnete.”
STÁHNOUT ČÍST
Příručka mesiáše Rady pro vyspělou duši | Knihy.ABZ.cz
Příručka Mesiáše-rady pro vyspělou duši Dnešní moudro :-) Když sdílíte to,co milujete s druhými,přivádí vás to k životu plnému zázraků,k životu vnitřního štěstí,který nikdy nemohou poznat ti,kdo nesdílí.
BACH, Richard : Příručka mesiáše
Podobně jako přecházející knihy Richarda Bacha, vám také Příručka mesiáše dodává odvahu následovat vaše sny bez kompromisů či omluv, neboť čehokoliv, čemu dokážeme uvěřit, můžeme také dosáhnout. Tato kniha nemá žádný příběh - jejím příběhem jste vy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY