Chameleon eBook

Fatimma.cz Chameleon Image

INFORMACE

Hledáte knihu Chameleon? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Ken McClure? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Chameleon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

ISBN: 8072189212

POPIS
Zatímco v Mertově nemocnici záhadně umírá nezvyklý počet žen na pooperační infekci, která je rezistentní vůči antibiotikům, v ulicích města řádí brutální vrah. Chirurga Scotta Jamiesona vysílá ministerstvo do nemocnice, aby vyšetřil příčiny šíření nákazy.
STÁHNOUT ČÍST
Chameleon 变色龙
Kvalitetni ovitki, torbice, zaščitna stekla in ostala dodatne oprema na Chameleon.si. OBVESTILO: Od 18. 5. 2020 naprej lahko brez težave naročate naše artikle tudi z odkupnino, saj Pošta Slovenije sedaj nemoteno izvaja plačilo odkupnine tudi na vašem domu.
Chameleon jemenský od A do Z
Some chameleon species are able to change their skin colouration.Different chameleon species are able to vary their colouration and pattern through combinations of pink, blue, red, orange, green, black, brown, light blue, yellow, turquoise, and purple. Chameleon skin has a superficial layer which contains pigments, and under the layer are cells with guanine crystals.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY