Barbora Špotáková eBook

Fatimma.cz Barbora Špotáková Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Barbora Špotáková! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Barbora Špotáková a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Barbora Špotáková.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788075058133

POPIS
Příběh nejlepší oštěpařky olympijské historieK atletice ji přivedli v rodném Jablonci na Nisou její rodiče. Na počátku své kariéry se věnovala sedmiboji, na juniorském mistrovství světa v atletice v roce 2000 v této disciplíně vybojovala čtvrté místo. K hodu oštěpem se dostala během svého ročního studijního pobytu ve Spojených státech. A že to bylo rozhodnutí šťastné, o tom již dnes nikdo nepochybuje. Ač je Bára Špotáková stále aktivní, již dnes je atletickou legendou a nejúspěšnější oštěpařkou olympijské historie – jako jediná vybojovala hned tři medaile, z toho navíc dvě zlaté.
STÁHNOUT ČÍST
Barbora Špotáková - Wikipedia
Barbora Špotáková otevírala nový newsroom deníku Sport. Na snímku s Libuší Šmuclerovou, generální ředitelkou vydavatelství Ringier, nyní CNC. • Barbora Reichová (Sport) 2010. Barbora Špotáková v ateliéru fotografa Jana Saudka. • Michal Beránek (Sport)
Barbora ŠPOTÁKOVÁ | Profile
Barbora Špotáková je česká atletka, závodící v hodu oštěpem, dvojnásobná olympijská vítězka z LOH 2008 v Pekingu a LOH 2012 v Londýně a členka armádního sportovního centra Dukly Praha. Od 13. září 2008 je také držitelkou světového rekordu v hodu oštěpem v ženské kategorii s výkonem 72,28 metru (nejdelší hod od ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY