Modrá krev eBook

Fatimma.cz Modrá krev Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Modrá krev! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Modrá krev a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Modrá krev.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

ISBN: 802041049X

POPIS
Osudy 445 šlechtických rodin, jejichž výběr byl určen dvěma kritérii: šlechtickým stavem libovolné kategorie a vlastnictvím pozemků v českých zemích po roce 1900. K takto vybraným rodinám bylo přiřazeno několik málo baronských a hraběcích rodin, které svého pozemkového vlastnictví pozbyly již před počátkem 20. století, ale žily nadále v zemích Koruny české.
STÁHNOUT ČÍST
ivysilani? i-televize. Ceske televize. Sledujte televizní ...
Modrá krev. Šlechtické tituly byly oficiálně zrušeny se vznikem samostatného Československa. Desítky příslušníků aristokracie, kteří u nás žijí, s nimi ale naštěstí nezmizely. Historie jejich rodů je významnou součástí dějin naší země a jejich majetky patří do pokladnice českého kulturního dědictví.
Historická šlechta › Modrá krev
Po 13. kapitolách to vzdávám. Výčet značek a jmen návrhářů mě udolal. Styl za moc nestojí a charaktery mě také neoslnily. "Skoro" sirotek a "ošklivé káčátko" Schuyler Van Alen je typická nezajímavá hlavní hrdinka YAF a je úplně evidentní, že jednou všechny zachrání, takže nevím, proč bych se prokousávala 8 díly popisů, kdo měl jakou podprsenku, abych se to ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY