Upíří deníky: Zoufalství (10. díl) eBook

Fatimma.cz Upíří deníky: Zoufalství (10. díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Upíří deníky: Zoufalství (10. díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Upíří deníky: Zoufalství (10. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Upíří deníky: Zoufalství (10. díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

ISBN: 9788025313589

POPIS
Desátý díl série Upířích deníkůStefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby je chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více. Děti jedno po druhém podléhají malachům. Ale Matt a Meredith brzy pochopí, že zdroj zla je mnohem hrozivější – a mnohem bližší – než si mysleli…
STÁHNOUT ČÍST
Knižní série Upíří deníky | ČBDB.cz
Upíří deníky Před půlnocí: 9. díl Devátý díl série Upířích deníků Meredith odhalila při záchraně Stefana nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle.
Upíří deníky (seriál) - Wikipedie
Upíří deníky 4x3. Upíří deníky 7x10 cz titulky. Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY