Management eBook

Fatimma.cz Management Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Management! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Management a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Management.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

ISBN: 9788073577322

POPIS
Kniha předního německého odborníka v oblasti managementu klade znepokojivé otázky: Jak si má člověk vysvětlit působivé životní úspěchy tak rozdílných osobností, jako jsou Herbert von Karajan a Madonna, Alexander von Humboldt a Barack Obama, Coco Chanel a Warren Buffett? Jak dokázal Warren Buffett shromáždit majetek, o němž si většina z nás může jen nechat zdát? Jak dokázal Bill Gates vybudovat společnost, která se rychle vypracovala do čela miliardového trhu?Odpověď zní: všichni tito lidé nebyli jen nadanými umělci, vědci, politiky nebo podnikateli - zároveň byli vynikajícími manažery. Dokázali tak ze svého talentu vytěžit víc než ostatní a díky tomu jsou úspěšní.
STÁHNOUT ČÍST
What is management? definition and meaning ...
Definition, Rechtschreibung, Synonyme und Grammatik von 'Management' auf Duden online nachschlagen. Wörterbuch der deutschen Sprache.
Management - Wikipedia
Řízení (běžně se používá anglický pojem Management) znamená mít pod svým vedením, ovládat, spravovat, regulovat, usměrňovat.Je to tedy souhrnný pojem - sada dovedností, technik, metod a principů pomocí kterých se plánuje, organizuje, koordinuje a usměrňuje práce lidí a to tak, aby bylo dosaženo určených cílů organizace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY