Jak dobrý je dostatečně dobrý? eBook

Fatimma.cz Jak dobrý je dostatečně dobrý? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak dobrý je dostatečně dobrý?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak dobrý je dostatečně dobrý? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak dobrý je dostatečně dobrý?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,27 MB

ISBN: 8086442632

POPIS
Jistěže existuje více cest, jak se dostat do nebe... Nejprodávanější autor Andy Stanley se zabývá tímto tématem, kterému věří i mnoho křesťanů. Ale víra, že všichní dobří lidé jdou do nebe, s sebou nese mnoho problémů, tvrdí Stanley. Dobrota se tedy neodměňuje? Není křesťanství spravedlivé? Možná, že není, říká autor. Čtenáři se dozvědí, proč Ježíš učil, že dobrota není ani požadavek pro vstup do nebe - a proč je křesťanství daleko za hranicí spravedlnosti. Andy Stanley vybízí věřící i skeptiky, aby si uvědomili Boží ohromnou milost a slitování.
STÁHNOUT ČÍST
Vybrat dobrý název pro firmu není hračka. Máme návod, jak ...
Domů » Jak dobrý je dostatečně dobrý? Jak dobrý je dostatečně dobrý? Andy Stanley. Cena: 95 Kč . Skladem - posíláme ihned. Množství: Autor: Andy Stanley ISBN: 978-80-86442-63-1 Vydavatel: Postilla Model: KDS ...
Jak dobrý je dostatečně dobrý? - Andy Stanley | Úsvit.cz ...
Všechny informace o produktu Kniha Jak dobrý je dostatečně dobrý?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak dobrý je dostatečně dobrý?.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY