Báječný čas života eBook

Fatimma.cz Báječný čas života Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Báječný čas života! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Báječný čas života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Báječný čas života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,98 MB

ISBN: 9788076250857

POPIS
Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli. Její život je v troskách a ona se rozhoduje od něj odstřihnout a přestěhovat se jinam.Osmasedmdesátiletá Lydia, otřesená z náhlé ztráty manžela, krátce po jeho smrti zjistí, že jí nejen zdaleka neříkal všechno, ale navíc ji zanechal v ochromujících dluzích. Aby je byla schopna splatit, rozhodne se pronajmout jeden z pokojů svého domu. A tak se seznámí s Erin. Obě sarkastické, ale citlivé ženy si padnou do oka, a když spolu později na půdě Lydiina domu naleznou dopis od Jacka, Lydiiny první lásky, se kterým nemluvila už padesát let, a navíc se pokusí oživit Lydiin původní obchod se starožitnostmi, pouštějí se do možná největšího dobrodružství svého života.Dojemný, ale s vtipem vyprávěný příběh provází láska v každém slova smyslu – přátelská, mateřská i romantická. Román Báječný čas života je plný smutku, slz a zrady, které ale dokáže překonat přátelství, odvaha do nového začátku, smysl pro humor a snad i láska.
STÁHNOUT ČÍST
Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké ...
Báječný čas života - Abby Williams . Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila - skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli.
Báječný čas života - Ab Williams
Báječný čas života Autor: Williamsová, Abby Nakladatel: Metafora EAN: 9788076250857 ISBN: 978-80-7625-085-7 Originál: The Time of Our Lives Překlad: Ryljak, Boleslav Popis: 1× kniha, neurčeno, 360 stran, česky Rozměry: 12,4 × 20,2 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY