Beatles eBook

Fatimma.cz Beatles Image

INFORMACE

Hledáte knihu Beatles? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Lars Saabye Christensen? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Beatles.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

ISBN: 9788072392377

POPIS
U nás již známý norský autor Lars Saabye Christensen vydal roku 1984 úspěšný román Beatles. Sleduje v něm osudy čtyř kamarádů v letech 1965–1972. Kluci milují Beatles a identifikují se s nimi, jednotlivá údobí zrání svých hrdinů autor dokonce rozčlenil do kapitol s názvy nejznámějších písniček legendární kapely. Zpočátku bezelstně idylické až komické zážitky čtyř spolužáků postupně nabývají na vážnosti a posouvají chlapce různými směry do těžce vydobyté dospělosti. Všechno nakonec dopadne jinak, než si představovali, zůstávají však přáteli. Beatles je román o přátelství.
STÁHNOUT ČÍST
Beatles Revival
A The Beatles angol beatzenekar volt a popzene egyik legnagyobb hatású és legsikeresebb zenekara, amely 2004 végéig világszerte több mint 1,3 milliárd lemezt adott el, többet, mint bármely más együttes. A popkultúra egészét nézve kevesen voltak, akik népszerűségükhöz, kritikai elismertségükhöz és széles körű kulturális hatásukhoz mérhetőek.
Beatles | OSOBNOSTI.cz
Beatles v našich článcích. 4 kapely, které ukradly svůj největší hit. 19. 1. 2017 10:21 Už na 22. ledna čeká Českou republiku první větší letošní koncert. V Praze si zahraje známá punkrocková formace Green Day.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY