Město mezi domy eBook

Fatimma.cz Město mezi domy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Město mezi domy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Město mezi domy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Město mezi domy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 9788087079058

POPIS
Rozhovory s pěti výraznými architekty střední generace – Romanem Kouckým, Ladislavem Lábusem, Petrem Pelčákem, Josefem Pleskotem a Janem Sedlákem. O současném městě, veřejném prostoru, tradičních domech, citu ke krajině, mentálním překážení, povolání architekta, kráse a rozmanitosti a procesech bourání a stavění.
STÁHNOUT ČÍST
Město mezi domy - Karolína Jirkalová, Jan Skřivánek, Petr ...
Pizza Grande Jižní Město Křejpského 6A, Praha 4, Praha; Zobrazit další Informace Kavárna Mezi Domy. Komunitní centrum s kavárnou MEZI DOMY je vlídným prostorem, který byl stvořen týmem sympatických nadšenců usilujících se rozjasnit život na Jižním Městě.
Prodej domů, Valcha (Plzeň) - Flatfy.cz
Rozhovory s pěti výraznými architekty střední generace - Romanem Kouckým, Ladislavem Lábusem, Petrem Pelčákem, Josefem Pleskotem a Janem Sedlákem. O současném městě, veřejném prostoru, tradičních domech, citu ke krajině, mentálním překážení, povolání architekta, kráse a rozmanitosti a…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY