Oceňování nemovitostí eBook

Fatimma.cz Oceňování nemovitostí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Oceňování nemovitostí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Oceňování nemovitostí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Oceňování nemovitostí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

ISBN: 9788087576779

POPIS
Publikace seznamuje odbornou veřejnost s teorií a obecnou metodikou základních tří skupin oceňovacích metod – porovnávací, výnosovou a nákladovou. Teorie oceňování vychází z principů a definic, které jsou zakotveny v Evropských oceňovacích normách a další normotvorné dokumentaci a jsou použitelné na všech trzích včetně Evropské unie a USA. Publikace je zaměřena speciálně na trh České republiky se všemi jeho právními a ekonomickými specifiky. Soustředí se na praktické aplikace oceňovacích metod, jak jsou požadovány zejména bankami a dalšími subjekty finančního sektoru.V závěru autor uvádí metody ocenění ve zvláštních případech (cena zvláštní obliby, ocenění nekomerčních nemovitostí atd.).Kniha je doplněna příklady: vzorovými oceněními pozemku, bytu, rodinného domu, administrativní budovy a výrobního závodu.
STÁHNOUT ČÍST
Není kurz jako kurz, aneb jak se stát odhadcem nemovitostí ...
Oceňování nemovitostí. Vypracuji pro Vás znalecký posudek, odhad nemovitosti v termínu dle dohody. Jsem schopen zajistit potřebné doklady a dokumenty na katastrálním úřadě, příp. geodetické zaměření, zaměření stavby apod. Mohu zpracovat odhad pro některé banky - Hypoteční banku, ČSOB, ČMSS (Liška), Wustenrot.
Odhad nemovitosti, znalecký posudek, online odhad zdarma ...
Úspěšné absolvování kurzu oceňování nemovitostí je nakročením k získání vázané živnosti oceňování nemovitostí. Vázaná znamená, že je možno živnost získat jen za určitých podmínek. Těmi jsou vzdělání a odborná způsobilost k výkonu tohoto povolání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY