Miluj bližního svého eBook

Fatimma.cz Miluj bližního svého Image

INFORMACE

Hledáte knihu Miluj bližního svého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Erich Maria Remarque? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Miluj bližního svého.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 9788024913490

POPIS
Jeden z nejangažovanějších a nejznámějších autorových románů vznikl jako odezva na politické události v Evropě třicátých let, jako obžaloba nacistického totalitního režimu v Německu. Pranýřuje v něm fašismus ve všech jeho projevech a současně nastavuje pravdivé zrcadlo i tehdejším západoevropským vládám a jejich farizejskému jednání. Děj nás zavádí do autorovi dobře známého prostředí německých emigrantů, kteří byli nuceni opustit své domovy a nevěří, že se ještě někdy vrátí zpátky. Jedním dechem sledujeme pohnuté osudy nedostudovaného medika Ludvíka Kerna a jeho velké lásky, židovské dívky Ruth, kteří jsou pro svůj rasový původ štváni napříč Evropou, dále příběh levicového poslance Josefa Steinera, jeho ženy Marie a ostatních běženců, kteří zalidňují onu dramatickou scénu, již vytvořily samy dějiny v předvečer druhé světové války.
STÁHNOUT ČÍST
Miluj svého bližního - Víra.cz, Bůh, křesťanství
Zlatka Schindlerová - Náš Bůh je láska - Miluj Bližního svého http://www.zlatka.cz/
Erich Maria Remarque - Miluj bližního svého | Čtenářský ...
Všechny informace o produktu Kniha Miluj bližního svého - Remarque Erich Maria, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miluj bližního svého - Remarque Erich Maria.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY