Reverz eBook

Fatimma.cz Reverz Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Reverz! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Reverz a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Reverz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

ISBN: 9788075533289

POPIS
Sergej přišel o práci, a tak mu nabídka nového zaměstnání přijde vhod. Netuší však, že podmínkou k jejímu získání je pašerácký výcvik. Sergej totiž umí otevírat portál na Centrum, svět, který je středem mnoha světů, a jeho schopnost se nové organizaci, pro niž pracuje, náramně hodí. Max poklidně žije na placatém světě zvaném Homeostat. Každý týden zemře a o hodinu později se opět probere. Není to však už on, jen jeho trochu pozměněná kopie. Kým je Max ve skutečnosti, a proč jeho průvodci po únosu na Centrum tvrdí, že je někdo úplně jiný? A hlavně – co mají Max a Sergej společného s Virou, světem, z něhož se rozšířila nákaza, která Centrum nevratně poškodila?
STÁHNOUT ČÍST
Reverzo - Uma nova experiência em Moda Masculina!
Nesouhlas s poskytnutím zdravotní péče (revers) Pacient má v rámci ústavními zákony garantovaného práva na sebeurčení právo i na odmítnutí zdravotní péče. Zákonnou povinností lékaře v takové situaci je povinnost poučit pacienta o
Redverz Gear - Motorcycle Tent, Redverz Tent, Redverz ...
Co znamená reverz, revers? Význam slova reverz, revers ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny a nemčiny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY