Datum narození a jeho vliv na náš charakter eBook

Fatimma.cz Datum narození a jeho vliv na náš charakter Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Datum narození a jeho vliv na náš charakter! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Datum narození a jeho vliv na náš charakter a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Datum narození a jeho vliv na náš charakter.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

ISBN: 9788087419007

POPIS
Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě držíte ve svých rukou tu správnou knihu, která sestává:• z charakterových vlastností, které vám dává do vínku váš den a měsíc narození• z charakterových vlastností, kterými vás obohatil váš příslušný rok narozeníHledejte tedy své klady a snažte se je ukázat světu. Hledejte své zápory a usilujte se jich zbavit dříve, než vás pohltí. Život přeje připraveným a proto si hledejte k sobě ty správné lidi a važte si jejich kladů. Zavčas odložte růžové brýle a vnímejte i jejich zápory. Uchovejte si však naději, že stejně jako vy můžete zapracovat na svých slabostech, mohou tak učinit i druzí.Pokud tuto knihu spojíte s předešlou knihou „Jméno a numerologie – vliv křestního jména na charakter z pohledu numerologie“, dozajista velmi dobře poodhalíte charakterové vlastnosti nejen své, ale i lidí kolem vás.
STÁHNOUT ČÍST
Datum narození a jeho vliv na náš charakter - Jitka ...
Datum narození: a jeho vliv na náš charakter (978-80-87419-00-7) Kniha - autor Jitka Kadlecová, 240 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě je tato kniha tou správnou.
Kniha Datum narození a jeho vliv na náš charakter - Jitka ...
DATUM NAROZENÍ a jeho vliv na náš charakter. ... Kalendář - den narození a náš charakter Hodnota čísla dne data narození nese značný podíl na charakteru jedince. Samozřejmě se význam čísla mění s určitým ţivotním rytmem a s dalšími prvky celého data narození. Proto nelze například všechny lidi narozené kaţdého ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY