Kámen v okrasné zahradě eBook

Fatimma.cz Kámen v okrasné zahradě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kámen v okrasné zahradě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kámen v okrasné zahradě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kámen v okrasné zahradě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,69 MB

ISBN: 9788024725154

POPIS
Kámen je krásný a trvanlivý materiál. Chcete si z něj vyrobit suchou zídku či terasu v zahradě? Nevíte kam umístit solitérní kamennou sochu? Inspiraci pro svoji okrasnou zahradu najdete v této celobarevné publikaci od renomovaného zahradního architekta a stavaře. Kromě poznatků o vlastnostech kamene a výčtu hlavních druhů hornin použitelných v zahradní tvorbě obsahuje kniha i konkrétní informace o stavebních postupech. Nechybí ani příklady nejčastějších chyb při zpracování a použití kamene. Zručnější čtenáři si mohou podle návodů svépomocí zhotovit suchou nebo zděnou kamennou zídku, usadit solitérní kámen či sochu v travnaté ploše nebo správně umístit kameny poblíž vodní plochy. Nedílnou součástí knihy je bohatý obrazový doprovod a ukázky z realizovaných zahrad.
STÁHNOUT ČÍST
Kameny v zahradě - Magazinzahrada.cz
Okrasné kameny různé velikosti a barvy, jsou podstatnou součástí naší prodejny ve Valašském Meziříčí. Skladem držíme standardně většinu okrasných kamenů z naší nabídky. Okrasné kameny do zahrad a interiéru rozdělujeme do čtyř sekcí na kamenné drtě, kamenné valounky, okrasné valouny a kusové neopracované kameny.
Kámen v zahradě nikdy neomrzí - Novinky.cz
Okrasné gabiony. Zvárané drôtené koše. Výrobky z kameňa. ... Nášlapné kameny do zahrady. Jak použít kámen v zahradě. Kameny do skalky. Využití přírodního kamene. Přírodní kameny do zahrady. Kámen by v zahradě neměl chybět. Použití kamenné dlažby v zahradě ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY