Perla eBook

Fatimma.cz Perla Image

INFORMACE

Perla je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor John Steinbeck. Přečtěte si s námi knihu Perla na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Perla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,40 MB

ISBN: 8073620502

POPIS
Strhující příběh prosté rybářské rodiny se odehrává koncem 19. století v mexickém městečku La Paz v jižní části Kalifornského poloostrova. Majetní občané zde vlastní výstavné kamenné domy, kdežto chudí rybáři živoří v proutěných chatrčích. Oba světy jsou přísně odděleny. Nemajetný rybář jménem Kino, původem indián, má rád svou rodinu a je plný odhodlání postarat se o ženu Juanu i synka Coyotita. Už jednou byl chlapec ohrožen na životě po uštknutí jedovatým štírem, protože zámožný a prospěchářský lékař se od děcka bezvýznamných nuzáků odvrátil. Juana se modlí, aby měl Kino co nejúspěšnější lov, nebo jen prodejem cenných perel se dá získat potřebný majetek. Úchvatná perla předčila všechna jejich očekávání, nevídaná krása obří perly, třpytící se ve světle svíčky, jako by Kinovi zmámila rozum. Přinese rodině záchranu, anebo lidská hamiľnost, nepřejícnost a závist zmaří rybářovy touhy po rychlém zbohatnutí?Překlad: Valerie Hájková
STÁHNOUT ČÍST
Home - perla.co.nz
Setřete hrací pole a vyhrajte až 1 500 000 Kč. Právě to je hlavní výhra u losu Černá perla, který stojí 50 Kč. Když najdete symbol perly, výhra je dvojnásobná.
Perrla, Llc.
Perla je malý lesklý kulovitý předmět vzniklý uvnitř perlotvorky, mořské ústřice nebo perlorodky.Stejně jako perlorodky jsou i perly tvořeny vrstvami uhličitanu vápenatého.Ideální perly jsou dokonale kulaté a hladké, většina přírodních perel však vzniká v různých nepravidelných tvarech a barvách (barokní perly).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY