Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy eBook

Fatimma.cz Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Josef Lamka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 9788000049786

POPIS
První knižní vydání slavného seriálu o Kátě a Škubánkovi v komiksové verzi!Veselé příběhy holčičky Káti a jejího rozpustilého pejska Škubánka patří k nejoblíbenějším večerníčkům a těší se oblibě i v knižní podobě. Malí hrdinové se však objevili i v devatenácti kreslených příbězích, které vycházely na pokračování v časopisu Čtyřlístek v letech 1984 až 1992. Kompletní komiks vydáváme v Albatrosu poprvé knižně!
STÁHNOUT ČÍST
Káťa a Škubánek (pohádka) - všechny díly
Všechny informace o produktu Kniha Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy - Libuše Koutná, Josef Lamka, Věra Marešová ilustrácie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy - Libuše Koutná, Josef Lamka, Věra Marešová ilustrácie.
Káťa a Škubánek Kreslené příběhy
Káťa a Škubánek Kreslené příběhy (978-80-00-04978-6) Kniha - autor Josef Lamka; Věra Marešová, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Veselé příběhy holčičky Káti a jejího rozpustilého pejska Škubánka patří k nejoblíbenějším večerníčkům a těší se oblibě i v knižní podobě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY