Nápady do zahrady eBook

Fatimma.cz Nápady do zahrady Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nápady do zahrady! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nápady do zahrady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Nápady do zahrady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

ISBN: 9788024752778

POPIS
Kniha potěší každého, kdo si někdy chtěl vyzkoušet stavbu pergoly, terasy k bazénu, výrobu boudy pro psa, stejně jako zahradní houpačky, pískoviště pro děti, zahradního nábytku nebo sestavení domku na nářadí. Kniha je plná návodů doplněných vyzkoušenými podrobnými fotopostupy. Návody jsou určené jak kutilům, tak i těm, kteří mají s výrobou minimum zkušeností. Na realizaci výrobků a jejich povrchovou úpravu postačí mít základní nářadí a postupovat podle fotografií KROK ZA KROKEM.
STÁHNOUT ČÍST
Dekorace a praktické nápady do vaší zahrady | Living.cz
Originálne nápady do záhrady (NOVÁ ZÁHRADA) Televízia JOJ. ... DIY Garden Bed Edging anybody can do - Duration: 10:18. CanaDIYan Recommended ... Hura do zahrady 30 web - Duration: 26 ...
NapadyNavody.sk | 25 skvelých inšpirácií na kamienkové ...
Nápady a návody do zahrady. Chcete do své zahrady nějaké vylepšení a hledáte inspirace? V tom případě se vám určitě budou hodit všechny dobré návody, nápady a rady ohledně zahrad, které si u nás můžete přečíst.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY