Fotoportréty eBook

Fatimma.cz Fotoportréty Image

INFORMACE

Hledáte knihu Fotoportréty? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Pavel Scheufler? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Fotoportréty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

ISBN: 9788024756264

POPIS
Každý z nás, kdo měl v ruce fotoaparát, už portrétní fotografii vytvořil. Jak ale udělat ideální snímek, aby se líbil fotografovi i fotografovanému, byl bez rušivých vjemů a zároveň nebyl fádní? Nechte si poradit od zkušeného profesionála.Kniha je inspirací k portrétnímu fotografování, má však širší platnost a svým záběrem přechází k dalším fotografickým žánrům. V úvodu vysvětluje, co fotograf potřebuje, jak pracovat s portrétovanými a jak řešit kompozici. Probírá také počítačové nástroje a způsoby, jak snímky prezentovat. V obsáhlé kapitole ukazuje fotografické chyby a zároveň je průvodcem po základních fotografických pojmech a nastavení přístrojů. Těžištěm knihy jsou ukázky toho, jak který fotograf napříč generacemi přistupoval k vytvoření svého snímku. Začíná se od nejčastěji fotografované rodiny a portrétování na cestách, pokračuje se portréty v reportážích a dokumentech, uvedeny jsou i speciality v módě a reklamě, následují fotokarikatury a autoportréty a kniha končí příklady různých experimentů. Všechny ukázky mají inspirovat, na mnohé další přijdete sami.
STÁHNOUT ČÍST
PHOTO de PORTRAIT : comment les réussir
Profesionální portérty (fotoportréty). Pracujeme v klidném prostředí. Nehlídáme čas; důležitý je výsledek. Tvoříme rodinnné portréty (děti, maminky, rodiče, páry), svatební a předsvatební, pracovní a prezentační (manažeři, sportovci, muzikanti...). Fotoateliér u Mladé Boleslavi.
10 Best Free Photo Editing Programs - Lifewire
Find Portrait stock images in HD and millions of other royalty-free stock photos, illustrations and vectors in the Shutterstock collection. Thousands of new, high-quality pictures added every day.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY