Feng Shui pro váš domov. 101 tipů pro váš dům a byt eBook

Fatimma.cz Feng Shui pro váš domov. 101 tipů pro váš dům a byt Image

INFORMACE

Feng Shui pro váš domov. 101 tipů pro váš dům a byt je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Webster. Přečtěte si s námi knihu Feng Shui pro váš domov. 101 tipů pro váš dům a byt na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Feng Shui pro váš domov. 101 tipů pro váš dům a byt.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 807299008X

POPIS
Kniha Feng Shui pro Váš domov vám nabízí možnost naučit se uspořádat váš byt nebo dům takovým způsobem, aby se prostřednictvím pozitivních energií zkvalitnily vaše životní podmínky. Na základě správného uspořádání se energie harmonizují a blahodárně působí na vaše zdraví, váš domov se naplní štěstím, stane se zásobárnou energie, která přitahuje lásku a blahobyt.Jedním ze způsobů harmonizace je zavěšení větrných píšťal, správné uspořádání nábytku a rostlin, využití krystalů, zrcadel a podobně.S pomocí této knihy se můžete naučit využívat učení staré tisíce let, učení o univerzální síle, která proniká vším a správně nasměrována a harmonizována má schopnost změnit od základu váš život a učinit vás šťastnými.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Feng-shui od A do Z - prastaré umění schopné vnést ...
Feng shui pro šťastný domov : změňte svůj život a domov za víkend / Hlavní autor: Brown, Simon, 1957- Vydáno: (2002) Okamžité feng šuej pro váš domov : 50 rychlých způsobů, jak naplnit svůj domov zdravím, bohatstvím a harmonií / Hlavní autor: Lambert, Mary, 1952- Vydáno: (c2010)
Tepelné čerpadlo pro váš dům
Vázané, 160 stran, 135 Kč, rok vydání: 2000, 1. vydání ISBN 80-7299-008-X o knize o autorovi ukázka z knihy O knize Kniha Feng Shui pro Váš domov vám nabízí možnost naučit se uspořádat váš byt nebo dům takovým způsobem, aby se prostřednictvím pozitivních energií zkvalitnily vaše životní podmínky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY