První pomoc na cestách eBook

Fatimma.cz První pomoc na cestách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou První pomoc na cestách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu První pomoc na cestách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: První pomoc na cestách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

ISBN: 8024718781

POPIS
Pro všechny, kteří se věnují turistice, cykloturistice a dalším outdoorovým aktivitám, při nichž mohou potřebovat poskytnout první pomoc. V této knize naleznete lékařské minimum a kroky první pomoci pro případ nouze a kompletní první pomoc při běžných problémech, které se často vyskytují. Od životzachraňujících úkonů, jako je dýchání z úst do úst a masáž srdce, až po běžnější ošetření zlomenin, vykloubení a podvrtnutí, popálenin, bodnutí hmyzem, tržných ran, úpalu a úžehu. V příručce je podrobně popsána první pomoc za použití prostředků, které pravděpodobně budete mít po ruce. Autorky, Dr. Asisa Madiam a Dr. Kai Matthießen, se věnují i takovým horolezeckým a outdoorovým specialitám, jako je výšková nemoc nebo omrzliny. Navíc všem příznivcům aktivit ve volné přírodě poradí, jak sestavit cestovní lékárničku a sadu první pomoci na cesty. Navíc přidáváme stručný slovníček nejpotřebnějších pojmů pro komunikaci s lékařem či zachránci v němčině, angličtině, francouzštině.
STÁHNOUT ČÍST
Porod | První pomoc
První pomoc na cestách - Květoslava Urbánková, Liana Greiffeneggová . Často cestujete a nejste si jisti, jak byste měli poskytnout první pomoc při dopravní nehodě, úrazu nebo náhlé srdeční příhodě? Připadají vám všechny ostatní příručky první pomoci příliš drahé, odborné a nepraktické?
Trenažér pro výkony na dýchacích cestách - dítě ...
Přihlášení / registrace. Smazat. Informace. O nás; Lidé v Energy Olomouc; Kontakt; Články
SOUVISEJÍCÍ KNIHY